tak ale zauwaz ze kolejnym plusem jets to ze graja na własnym parkiecie, pod wlasna publika, a to ogromny plus. Teraz Skra zobaczy co to jets doping kilkutysiecy kibicow AZs-u. Smile

Vini the Pig

Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 624

Skąd: Morąg/Szczecin

No i chuj!!!!! Wiedzialem ze tak bedzie. Przejebali na wlasne zyczenie. To juz chyba koniec mazen o mistrzostwie, od poczatku sezonu bylo wiadomo ze pzu wycofa sie ze sponsorowania druzyny jezeli nie zdobeda mistrzostwa, a bez kasy nie da sie stworzyc silnej druzyny. W naszym regionie drugiego sposora ktory by tyle kasy wylozyl nie znajda. To ze przegrali i ze doszlo do 4 meczu zawdzieczaja tylko sobie. Zjebali juz mecz w belchatowie, ktory powinni wygrac, wczoraj zagrali niezle, ale braklo konsekwencji. Dzisiaj zagrali fatalnie od polowy 2 seta. Moze im trzeba pozadnego psychologa zatrudnic a nie trenera, golym okiem widac ze fizycznie wszystko jest ok, ale oni nie moga wytrzymac presji. Inna kwestia jest ogromny blad sedziego przy stanie 10:11 w 5 secie. Bylo wyraznie widac jak pilka wygina palec blokujacego i to na obrazie z kamery znajdujacej sie kilkanascie metrow od siatki, natomiast sedzia tego nie widzial, czlowiek ktory dostrzega minimalne musniecie siatki, nadepniecie na linie itp. No ale nie ma co zwalac na sedziego, nie mial by okazji sie pomylic gdyby nie bylo tego meczu, a chociaz seta. Przykro to mowic ale to jest zespol przegranych, jak real w pilce noznej. Same gwiazdy ale nie stanowia druzyny.

Post Sob 14:35, 01 Kwi 2006
speedy12

Posty: 2022

slyszalem ze Michleane (czy jak to tam sie pisze, chodzi mi o producenta opon) chce ich sponsorowac). Co do meczu, az tak zle nie grali,nie potrafili tylko wyprowadzic kontry. Wracajac do sponsora, nie jest jeszcze pewne czy PZU zrezygnuje. Tera czekajmy do poniedzialku kogo Lozano wybierze

Post Sob 15:40, 01 Kwi 2006

miszlę za groma nie bedziezadnego sportu sponsorowac...juz w stomilu to zapowiedzialo jak jeszcze gral w pierwszej lidze...co do pzu,kazdy mecz POWINNI wygrac..miec taka przewage i przegrowac,to jest sztuka...jak juz pisalem - frajerzy
Post Sob 15:44, 01 Kwi 2006

Posty: 624

Nie grali zle? Dobrze zagrali w pierwszym secie (glownie dzieki doskonalej grze siebeka). W drugim zaczeli sie gubic, ale jeszcze jakos dociagneli zwyciestwo. Pozniej to tylko tragedia. Dziwi mnie ze wspanialy nie wpuscil bakiewicza za gruszke na dluzej w 4 secie. Bakiewicz ma duzo lepsze przyjecie, a w ataku sa na porownywalnym poziomie. Dodatkowo bakiewicz jest typem wojownika ktory nie odpuszcza.

Post Sob 15:46, 01 Kwi 2006
speedy12

Posty: 2022

grabek mowisz ze , sa frajerami. Mam propozycje sam se wlez na biosku i pograj. Co ty na to ? Razz

Post Sob 15:49, 01 Kwi 2006

mnie najbardziej dziwi,ze w calym dzisiejszym meczu tak duzo gral nowak...mozdzonek wszedl na chwile i pokazal jak powinien grac srodkowy w meczu polfinalowym

dościk
Bardzo drogie piwo

Posty: 491

Skąd: Morąg

Zgadzam sie z toba. Widac bylo ze Nowakowi nie idzie zbytnio gra, natomiast Możdżonek gral bardzo dobrze, wiec Wspaniały powinnien wpuscic na boisko Możdżonka. Szkoda ze przegrali bo moze w koncu zdobyli by ten upragniony zloty medal mistrzostw polski. A tak musza walczyc teraz jedynie o brazowy. Sad A co do sponsoringu przez PZU nic nie jest jeszcze przesadzone, mozliwe ze zostana i beda dalej glownym sponsorem druzyny. Smile

Skąd: Morąg

Moglby powolac bo widac ze chlopak ma talent i gra na naprawde wysokim (nie chodzi tu o wzrost - 211 cm Smile ) poziomie.

Post Nie 14:40, 02 Kwi 2006

speedy.to chyba nie znasz znaczenia slowa 'frajer'... po prostu.kazdy mecz mieli wygrany ale skurwili sprawe i nie ma ich w finale
Post Nie 15:15, 02 Kwi 2006

speedy12

Posty: 2022

wiem co oznacza. Po czesci sie z taba zgadze ze dali dupy, i to na własne zyczenie. Ale zle az tak nie grali.

Skąd: Morąg

To bardzo dobrze bo chlopak moze zagra sobie w reprezentacji. A trzeba powiedziec ze jest wart zagrania choc jednego meczu bo pokazal ze potrafi grac bardzo dobrze.

Post Pon 16:29, 03 Kwi 2006
speedy12

Posty: 2022

Nowy sezon rozpoczety juz dawno (chociaz w tym roku od grudnia, a nie jak zawsze pazdziernika). a AZS fra bardzo dobrze. Pokonał Skre w wyrownanym meczu i prowadzi w tabeli. Oby tak Dalej. A Tanik gra znakomicie. Wink

Post Wto 14:43, 04 Kwi 2006